NOVINKY NA ROK 2008

 

KNIŽNÍ ZÁLOŽKY S GUMIČKOU

 

Novinka na českém trhu - praktické 3D lektikulární záložky s různými efekty opatřené plochou elastickou textilní gumičkou v různých barvách. Nejen že nevypadne z knihy, ale gumička zárověň drží knihu zavřenou. Cenově výhodné dvoubalení obsahuje také magnetickou záložku  s podobným motivem.  Z různých motivů záložek můžete vybírat v našem internetovém obchodě.

 

 

KLASICKÉ NASAZOVACÍ ZÁLOŽKY

Oblíbený druh záložek, které se nasazují přímo na stránku knihy. Balení obsahuje dva kusy záložek o rozměrech 5x11 cm a 4x15 cm vytištěných na lentikulární fóllii s různými efekty (výměna obrázků, morphing, pohyb apod.) Z různých motivů nasazovacích záložek můžete vybírat v našem internetovém obchodě.

 

 

3D LEDNIČKOVÉ MAGNETY S MOTIVEM PRAHY A HLUBOKÉ

Originální suvenýry představuje kolekce nových 3D lentikulárních magnetů s motivem Prahy a Hluboké. Magnet má tvar elipsy o rozměru 10 x 8,5 cm. Na magnetu jsou vždy dvě fotografie, které se mění při změně úhlu pohledu.

 

NOVÉ MAGNETICKÉ ZÁLOŽKY S MINIZÁLOŽKOU 

Kromě tradičně nových druhů záložek se setkáte i s oživením ve tvarech a velikostech. MINIZÁLOŽKY o rozměrech 2,7 x 5,4 nebo 2,7 x 7,2 cm nebo "jednostranné" magnetické záložky s popisovatelnou zadní stranou.

 

 

 

TIŠTĚNÉ KATALOGY

Na požádání dodáme tištěné katalogy (Magnety PRAHA a Magnetické záložky).

PRODEJNÍ STOJANY

Nabízíme jako zápůjčku po dobu prodeje našich produktů ZDARMA.

 

 

 

 

 


kačer_do_menu_6x9[2][1].jpg

Návštěvnost stránek

163896